Salon Dominique
Adresa:
Široká 16/6
251 01 Říčany u Prahy

Tel.: 608 132 440
E–mail: Napište nám
Otevírací doba:
10–17 hod.
Mimo otevírací dobu dle dohody
Jste s našimi službami spokojeni?
Dejte nám hodnocení
Jsme na Facebooku
Banner Best for body

Pulzní světlo IPL

K fotoepilaci používáme přístroj zn. Ariane, který patří mezi nejvýkonnější fotoepilační přístroje a jako jediný dokáže trvale odstranit i úplně světlé až bílé chloupky.

Bezbolestnost

Metoda je neinvazivní, nevyžaduje anestezii, můžete pociťovat maximálně slybý pocit štípnutí při jednotlivých záblescích. rychlost – ošetření trvá 15 – 30 minut, podle velikosti ošetřované plochy. bez omezení – ihned po ošetření je možné odejít; jen vyjímečně vzniká jemné zarudnutí, které během několika hodin zmizí. Líčení je možné ihned po zákroku. Lze provádět celoročně na partiích nevystaveným slunečnímu záření. bezpečnost – na kůži nevznikají nežádoucí projevy. Oči jsou při zákroku chráněny speciálními brýlemi.

Univerzálnost

Je vhodná pro ženy i muže v jakémkoliv věku a pro jakýkoliv typ pleti.

Epilace (bezbolestné trvalé odstranění chloupků)

Cílovým chromoforem je melanin. Melanin absorbuje vlnovou délku celého světelného spektra včetně viditelného a infračerveného. Doba ošetření podle velikosti místa 5 min. a více. Opakování po 4 – 6 týdnech.

Pigmentové skvrny

Teplo způsobí, že se pigment v lézi srazí, eventuelně vybledne nebo se odloupne. Doba ošetření je 10 – 15 minut. Opakování po 4 – 6 týdnech. Dochází k úplnému zamezení přívodu krve a tím výživy do kořínku chloupku.

Odstranění žilek

Světlo vybraného světelného spektra je absorbováno hemoglobinem v cévách a měněno na teplo. Teplo způsobí, že se hemoglobin v lézi srazí a vybledne, nebo se opět odloupne při přirozené výměně kůže. Doba zákroku 5 – 15 minut. Opakování po 4 – 6 týdnech.

Fotorejuvenace (omlazení pleti)

Teplo způsobuje mikrotermální trauma v dermis, které vede k aktivaci fibrobastů a reformaci kolagenu. Tím dochází k podstatnému vyhlazení a zjemnění pokožky. Doba ošetření 10 – 20 minut. Opakování po 4 – 6 týdnech.

Akné

Odstraňuje též nežádoucí projevy akné. Nutno opakovat 2× týdně po dobu jednoho měsíce.

Jaké vedlejší účinky se mohou objevit?

Vedlejší účinky jsou velmi vzácné. V závislosti na typu kůže a nastavených parametrech ošetření může ošetřené místo zarudnout, příležitostně může i lehce napuchnout. Tyto příznaky zpravidla rychle zmizí. Případné vedlejší účinky zmírňuje chlazení postiženého místa na kůži. Zřídka jsou pozorovány prudší reakce, v podstatě jsou možné až příznaky připomínající spáleniny při opalování nebo popáleniny. V jejich důsledku se může objevit hypopigmentace nebo hyperpigmentace, pleť je tedy po ošetření světlejší (nebo tmavší), ale tyto skvrny se časem samy ztratí. Příčinou popsaných problémů je téměř vždy skutečnost, že postižené místo bylo před ošetřením nebo po ošetření vystaveno slunečním paprskům nebo působení solária bez odpovídající vysoké ochrany.

Doporučuje se před a po ošetření zvláštní opatrnost?

Nedoporučuje se těsně před aplikací IPL opalovat se na slunci ani v soláriu, používat samoopalovací přípravky měsíc před a několik dní (min. 5) po ošetření. Není vhodné 4–6 týdnů s před ošetřením odstraňovat chloupky voskem, strojkem nebo jinými přípravky, Chloupky lze jen holit žiletkou a v době ošetření by měly dosahovat velikosti minimálně 0,5 mm.Chloupek totiž absorbuje světelnou energii prostřednictvím melaninu v kořínku. Pokud kořínek vytrhneme, nedojde k absorbci energie a buňky vlasového folikulu se nezničí.

Kdy ošetření IPL nedoporučujeme?

Ošetření IPL je kontraindikováno u pacientů s cukrovkou, plicní embolii, vysokým krevním tlakem, infarktem myokardu, kardiostimulátorem nebo jiným kovovým implantátem, žilní trombózou, epilepsii a u žen v graviditě. Dále u osob s infekčním onemocněním kůže jako je např. herpes simplex nebo pásový opar, u osob, u kterých se někdy objevila vyrážka v souvislosti ze světelným zářením nebo které se intenzivně slunili těsně před zákrokem. Ošetření by neměli absolvovat lidé užívající léky na ředění krve, nebo léky jenž způsobují přecitlivělost na světlo. IPL není vhodné ani u pacientů s tetováním nebo mikropigmentací.

Místo ošetření Počet pulsů Orientační cena  
Horní ret 3-8 300-800,- Kč  
Brada 5-20 500-2 000,- Kč  
Tváře (párově) 10-20 1 000-2 000,- Kč  
Mezi obočím 1-30 100-300,- Kč  
Podpaží (párově) 18-26 1 800-2 600,- Kč  
Bříško (čára od pupíku) 4-8 400-800,- Kč  
Okolí bradavek (párově) 8 a více od 800,- Kč  
Třísla (párově) 18-26 1 800-2 600,- Kč  
Intimní partie (Brazílie) 18-26 1 800-2 600,- Kč  
Zadeček(párově) 30 a více od 3 000,- Kč  
Záda 25 a více od 2 500,- Kč
Hrudník 25 a více od 2 500,- Kč  
Lýtka (párově) 46 a více od 4 600,- Kč  
Stehna (párově) 40 a více od 4 000,- Kč  
Horní končetiny (párově) 30 a více od 3 000,- Kč  
Dolní končetiny (párově) 80 a více Max 8.000,- Kč  
* Ceny fotorejuvenace (vyhlazení vrásek, vymizení pigment.skvrn, rozšířených žilek, léčba akné, vyplnění drobných jizev)
* Uvedené ceny jsou pouze orientační a vychází z ceny za 1 impuls, která činí 100,- Kč. Při ošetření žilek, pigmentových skvrn a drobných vrásek, je při záblesku ošetřena plocha cca 4 cm2.

Ceny Fotorejuvenace

Místo ošetření Počet pulsů Orientační cena  
Celý obličej vč. krku 30 a více od 3 000,- Kč  
Žilky, pigmentace, vrásky dle rozsahu Osobní konzultace  
* vyhlazení vrásek, vymizení pigment.skvrn, rozšířených žilek, léčba akné, vyplnění drobných jizev

Před každým ošetřením se cena dohodne předem. Pokud není uvedeno jinak jsou ceny za jedno sezení.